Historia naszej firmy

Firma WJAP istnieje na rynku od 2015 roku. Zaczynaliśmy jako Zakład Instalatorstwa Elektrycznego i Telekomunikacyjnego, który powstał w 1987 roku założony przez Józefa Wielocha jako osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą. Na początku działalności zakład wykonywał w małym zakresie instalacje elektryczne wewnętrzne oraz przyłącza energetyczne i telekomunikacyjne do budynków, jednocześnie poszerzając zakres swoich usług i przywiązując największą wagę co do ich jakości. Zaowocowało to szybkim rozwojem firmy, wzrostem potencjału technicznego, zatrudnienia i zysków firmy. Obecnie firma zatrudnia ponad 40 pracowników o wysokich kwalifikacjach i umiejętnościach, w tym także szkoli uczniów w zawodzie elektromonter dla Szkół i Uczelni Technicznych z województwa Świętokrzyskiego.

Od 2010 roku poszerzyliśmy swoje kompetencje dodatkowo o opracowywanie i wykonywanie projektów w zakresie elektroenergetyki. Poprzez ich realizację zdobyliśmy bardzo cenne dla nas doświadczenie, które bazuje na niezliczonej ilości zaprojektowanych inwestycji. Dzięki temu jesteśmy w stanie połączyć jakość, wydajność oraz koszty instalacji wraz z oczekiwaniami naszych klientów, co przekłada się na poziom zadowolenia Inwestora.

Nasza nazwa oraz charakterystyczny znak firmowy powstał na potrzeby, których zadaniem jest kojarzenie się z charakterem i jakością wykonywanych usług – czterolistna koniczyna w przekroju jednego z powszechnie stosowanych kabli.